Kategorie produktů   

Naše firma se zabývá vývojem, výrobou a montáží řídících systémů pro čerpací jímky a řízení chodu čerpadel. Naše výrobky jsou certifikovány CE. Sestavujeme čerpací jímky z nejkvalitnějších komponentů. V oboru máme 25 let zkušeností a přes 30.000 realizací. Proto neexperimentujeme,  ale dodáváme nejvyšší kvalitu pro bezproblémovou dlouholetou funkčnost.  

VYBAVENÉ ČERPACÍ JÍMKY

ZDE NAJDETE VYBAVENÉ SESTAVY ČERPACÍCH JÍMEK  Kompletní čerpací jímky jsou určeny pro přečerpávání splaškových vod ať už do řadů tlakových kanalizací, nebo do spádových, gravitačních kanalizací. V tézo sekci najdete základní nejpoužívanější sestavy pro rodinné domy, nebo pro malé provozovny. Větší čerpací jímky se vždy řeší podle konkrétní situace (počet osob, převýšení, délka apod.), ptoto nás neváhejte kontaktovat.

Nejprodávanější kompletní jímkou je sestava
PROMINENT, u které jsou použity ty nejkvalitnější komponenty, tak aby Vy jako zákazník na straně jedné a my jako výrobce na straně druhé jsme s tímto zařízením neměli žádné problémy.

Pokud řešíte ekonomickou otázku, nebo se jedná o menší objekt můžete řešit jímkou
OPTIMAL, nebo EKONOMY.

Jímky
PROMINENT a OPTIMAL jsou určeny pro čerpání do systémů tlakových kanalizací, jímka EKONOMY pro čerpání do gravitačních kanalizací - volně zaústěných.

Pokud řešíte objekt s více bytovými jednotkami, kuchyňským provozem, nebo ubytováním doporučujeme jímku pro dvě čerpadla
PROMINENT DUO. 
 

   

 

Značky:


Dostupnost:

 
 
Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH, pokud není uvedeno jinak.
 
 
pod obsahem
00
 
 
© ESHOP ELEDO s.r.o.